0 0.00 лв.
0 0.00 лв.

КОЛДРЕКС МАКСГРИП ЛИМОН САШЕТА Х 5

6.49 лв.

Coldrex Maxgrip от 10 сашета представлява лекарство без лекарско предписание, съдържащо 1000мг от активното вещество парацетамол, което облекчава симптоми като главоболие, висока температура, мускулни болки, запушен нос, болки при възпалено гърло. Продуктът е предназначен за употреба от възрастни и деца над 12 години. Колдрекс успокоява временно симптомите на простуда и грип, понижава високата температура и намалява отока на лигавицата на носа и синусите. Примеът му не предизвиква сънливост. Парацетамолът облекчава болката и понижава високата температура; Фенилефринов хидрохлорид, деконгестант, отпушва носа и синусите, помагайки Ви да дишате по-леко; Витамин С (аскорбинова киселина) се прилага при грип и настинки, поради повишените нужди на организма, особено в началния стадий на заболяването.

Изчерпан

Активни съставки:
1 саше съдържа: парацетамол (Paracetamol) 1000 mg, фенилефрин хидрохлорид (Phenylephrine hydrochloride) 10 mg и витамин С (Ascorbic acid) 40 mg.

Популярни продукти

ДОКСАЗОЗИН ТАБЛ.4МГ Х 30 ЧФ
7.79 лв.
Доксазозин - Чайкафарма е лекарство, принадлежащо към групата на така наречените алфа-блокери. Използва се за лечение на...
КАРВЕДИЛ ТАБЛ. 6.25 Х 28
5.69 лв.
КАРВЕДИЛ / CARVEDIL ТАБЛ. 6.25 Х 28 показания: Carvedil 6.25 mg се използва: За лечение на високо...
ПРОПРАНОЛОЛ ТАБЛ. 40МГ Х 50 АК
6.79 лв.
Пропранолол Актавис принадлежи към група лекарства, наречени бета-блокери. Той понижава кръвното налягане (антихипертензивно действие), нормализира нарушенията на...
ФУРАНТРИЛ ТАБЛ. 40МГ Х 12
1.69 лв.
Фурантрил увеличава отделянето на натрупаните извънредно течности при заболявания, свързани със задържането им в тъканите, като сърдечна...
НОРВАСК ТАБЛ. 5МГ Х 30
6.79 лв.
НОРВАСК се използва за лечение на повишено кръвно налягане (хипертония), като се прилага самостоятелно или при необходимост...
КАРВЕДИЛ ТАБЛ.12.5 Х 28
6.99 лв.
КАРВЕДИЛ / CARVEDIL ТАБЛ. 12.5 Х 28 показания: Carvedil 12.5 mg се използва: За лечение на високо...
ВИВЕЙС ТАБЛ.5МГ Х 30
4.89 лв.
ивейс е лекарствен продукт от групата на т.нар. АСЕ-инхибитори. Лечебното му действие се изразява в намаляване на...
СКОПРИЛ ТАБЛ. 10МГ Х 30
4.39 лв.
Основната съставка в таблетките Скоприл е лизиноприл. Той принадлежи към един клас лекарства за високо кръвно налягане,...
ВИЦЕТИН ТАБЛ.10МГ Х 30
7.99 лв.
В неврологията - симптоми, свързани с мозъчни циркулаторни нарушения /нарушения в паметта , афазия, апраксия, двигателни нарушения,...
ЯМАКС ТАБЛ.5МГ Х 30 ЧФ
11.29 лв.
Вашето лекарство се казва Ямакс и е предназначено за лечение на паркинсоновата болест и симптоматичния паркинсонизъм, самостоятелно...
ТРАВАТАН КОЛИР 2,5МЛ
23.99 лв.
TRAVATAN съдържа травопрост, представител на група лекарства, наречени простагландинови аналози. Той действа като понижава налягането вътре в...
ПАНЦЕФ СУСП. 100МГ/5МЛ 100МЛ
37.99 лв.
Панцеф (цефиксим) е перорален антибиотик от групата на цефалоспорините. Цефиксим е показал активност, както ин витро, така...
    0
    Кошница
    Остават ви 50.00 лв. до безплатна доставка.
    Празна количка
      Calculate Shipping
      Въведи промо код